Breviar on-line

Vizitatori on-line

Avem 18 vizitatori online

Traducere / Translation




Designed by:
Moses Moses
Competente Digitale PDF Imprimare Email
Scris de prof. ing. Florin Moize   
Sâmbătă, 18 Iunie 2016 10:09

Programarea la Competente digitale, proba D, 21, 22, 23, iunie 2016.

Prezentarea candidaţilor la sediul Colegiului Naţional Catolic "Sf. Iosif" din calea Moldovei, nr. 233, se va face la ora 12.00.

Până la 12.30 se va face prezenţa şi pregătirea pentru intrarea în sală.

La ora 12.30 toţi candidaţii vor intra în sală. La ora 13.00 începe proba pentru toţi candidaţii.

Candidaţii trebuie să aibă asupra lor cartea de identitate şi un stilou sau pix cu cerneală (pastă) de culoare albastră.

Marţi 21 iunie 2016:

Nume si prenume Clasa
ACATRINII L. DRAGOŞ-SEBASTIAN 12B
ANTICI G. LIDIA-GABRIELA 12A
ARSENI V. LARISA-GABRIELA 12A
BEJAN F. EMIL 12B
BENCHEA I.C. NARCIS-VALERIU 12A
BRANDIU V. CLAUDIA-DIANA 12A
BUTACU B. DIANA 12B
BUTACU B. SABINA 12B
CADAR A. ROBERT-DANIEL 12B
CALARA C. ROBERT-ALEXANDRU 12B
CICEU C.V. MANUELA 12A
CICEU I. MĂDĂLINA-MARIANA 12A
COŞA A. ALEXANDRA-RAMONA 12B
DOBOŞ F.I. MIRUNA 12A
DUMA P. CRISTINEL 12A
FARCAŞ I. COSMIN-IOSIF 12A
FARŢADE V. LAVINIA-ADELINA 12B
FERU P. CODRIN-IULIAN 12B
HĂLĂNDUŢ C.L. DENIS-IOSIF 12A
JITARU Ş. VALERIU-ŞTEFĂNEL 12B
LIŞIŢĂ V.V. ANA-MARIA 12A
MARE E. RAIMOND-ANDI 12A
MARIAN P. ALEXANDRU-DANIEL 12A
MĂTĂŞEL I. ANDREI 12A
MIHĂEŞ T. CRISTIAN 12A
MOISĂ G. DENISA - ALEXANDRA 12A
STOLERU F. SEBASTIAN-BOGDAN 12A
ŢICLOŞ V. OLIMPIA 12A
ŢÎMPU-CUNA P. MARIA 12A
URSEA R.C. BIANCA-ANDREEA 12A

Miercuri 22 iunie 2016:

Nume si prenume Clasa
ADAM C. VALENTIN - BOGDAN 12E
ADAM Ş. DANIEL-MANUEL 12D
AENĂŞOAIE V. MARINA 12D
ANTAL C. ANTONINA - CRISTINA 12D
ANTICĂ P. ALEXANDRU - MARIUS 12E
ANTICI I. DELIA-BIANCA 12D
BALINT A. ALECSANDRU - MARIAN 12E
BALINT E. ANDREI - EUGEN 12E
BENEDIC G. EDUARD 12E
BORDEA A. EMANUEL 12E
BORTĂ P. ADRIAN - ALEXANDRU 12E
BUDĂEŞ B. LUIGI - CIPRIAN 12D
BULAI I. MIHAI - IULIAN 12D
BULAI I. PETRONELA 12D
BULAI L. DIANA - ANTONIA 12D
CĂLUGĂRU Ş. COSTEL 12E
CIOBANCĂ G. COSMIN - EDUARD 12E
CIURARU Ş. ANA - MARIA 12D
CIURARU-ANDRICA B. BIANCA-ANDREEA 12D
COCHIORCA M. MIHAELA 12D
COJAN C. ADELA - IDACARINA 12D
COJOCARU M. IULIANA 12D
DIAC M. MONICA 12D
DOBOŞ A. NARCIS - MĂDĂLIN 12D
FECHETĂ C. CIPRIAN 12E
LASLĂU V. ANDREI 12E
PĂULEŢ D. VLAD - ANDREI 12E
PUŞCAŞU I. LUCIAN - ADRIAN 12B
SESCU A. IOSIF 12E
TRIFAŞ A. FABIAN - ANDREI 12E
TULBURE I. CRISTINA 12B

Joi 23 iunie 2016:

Nume si prenume Clasa
ADAM O. ALEXANDRU 12C
ANTAL P. IULIANA 12C
ANTICI G. SIMONA - MONICA 12C
CĂLIMAN D. OANA 12C
CĂLIMAN M. FLORENTINA - ALINA 12C
CICEU D. CĂTĂLIN 12C
DIMIŞCĂ Ş. ALEXANDRA 12C
DOGARU P. IOAN - CRISTIAN 12C
DUMA M. DELIA - MARIA 12C
FĂRĂOANU E. SEBASTIAN - EMANUEL 12C
GALU A. IOANA - BIANCA 12C
GHERGUŢ I. GABRIELA 12C
GHIURCĂ L. OANA - MONICA 12C
GONDOŞ P. RAIMONDO 12C
IŞVANCA P. MONICA 12C
MARE R. PATRICIU 12D
MIHOC V. ANA - VERONICA 12C
NOGHIU A. ANTONEL - ALEXANDRU 12D
PAL E. DIANA 12C
PANŢIRU M. RAMONA - MIHAELA 12C
PATRAŞCU I. MARIA - ANTONELA 12C
ROCA A. AGNEZA - TADEEA 12C
ROFEL I. BIANCA - MARIA 12D
RUPE I. NARCIS - CLAUDIU 12C
SABĂU A. ALEXANDRU - VLĂDUŢ 12D
SAROŞ D. MĂDĂLINA - MAGDALENA 12C
SESCU E. IOANA - EMILIA 12C
SOCIU P. CĂTĂLIN - PETRUŢ 12C
TAMAŞ P. PAULINA 12D
UDREA V. IULIA 12D
VITAEŞ G. GEORGIANA 12D